Microsoft Lumia 520 lze nyní pořídit za cenu již od 1 750 Kč. Zobrazit nabídky >>

Microsoft Lumia 520 Novinky

Zajímají Vás nejnovější informace o telefonu Nokia Lumia 520? Na této stránce Vám budeme pravidelně přinášet nejnovější aktuality o tomto telefonu. Pod každou novinkou máte sociální tlačítka pro sdílení a prostor pro přidání svého komentáře. Přejeme příjemné čtení.

Windows Phone 8.1 pro Lumii 520 - co je nového

Dnešním dnem byla zahájena dlouho plánovaná aktualizace mobilního telefonu Nokia Lumia 520. Tentokrát se jedná o velikou aktualizaci, k dispozici je totiž Windows Phone 8.1, který přináší mnoho velkých vylepšení a změn, které z tohoto telefonu udělají ještě lepší zařízení. Pojďte se podívat, co je nového.

Lumia 530 bude velice úspěšný telefon

Nokia Lumia 520 je nejlépe prodávaným telefonem s operačním systémem Windows Phone. Za nedlouho ale na svět přijde její nástupkyně Lumia 530, která nabídne o chloupek lepší parametry, větší display a třeba Windows Phone 8.1. Cenově by tento telefon měl zůstat na stejné úrovni, což ocení mnoho lidí a bude se jednat o další prodejní trhák.

Nokia X - první Nokia s Androidem

Dlouho se spekulovalo o Nokii s operačním systémem Android. Nyní máme k dispozici parametry Nokie X s operačním systémem Android. Musíme podotknout, že se bohužel jedná spíše o low-endový přístroj, který připomíná výkonově Nokii Lumia 520. Bude to stačit pro plynulý chod Androidu?

Zaujal vás Microsoft Lumia 520? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 1 750 Kč. Zobrazit nabídky >>