Microsoft nehodil ručník do ringu, za necelý rok představí Surface Phone

Microsoft sice ukončil svou řadu Lumia, z důvodu malého zájmu, ale s mobily stále ještě nekonči. Chce totiž v dubnu roku 2017 představit nový Surface Phone. Ten by měl mít ještě výkonnější hardware, než současná vlajková loď Lumia 950.

Pořiďte si Microsoft Lumia 550 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 2 150 Kč. Porovnat obchody.

Daniel Rubino z webu Windows Central se dostal k e-mailu, který byl určen partnerům Microsoftu. V něm Terry Myerson, výkonný viceprezident divize Windows a zařízení, své partnery, že se stále s mobilními desítkami počítá. Dále se Daniel Rubio měl dostat k informaci, že Microsoft není s mobilními Lumiemi spokojený, ty údajně nedrží krok s tablety a laptopy Surface. Stěžuje si údajně na hardware i na software.

Microsoft Surface Phone

Rubino také potvrdil přícho Redstone 3. Už je také jista verze Redstone 2, která se má zaměřit na mobilní desítky. My jsme se zatím nedočkali ani verze Redstone "1". My jsme se zatím dočkali pouze první verze, která přinesla novou funkcionalitu a opravu několika chyb. Již Terry Myerson řekl, že se letos mobilům Microsoft příliš věnovat nebude. Takže si budeme muset počkat na jaro příštího roku, kdy nám tedy Microsoft představí nové zařízení a uvolní další verzi Redstone.

Zaujal vás Microsoft Lumia 550? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 150 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Microsoft nehodil ručník do ringu, za necelý rok představí Surface Phone

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Lumia 525 se nedočká Windows 10 Mobile, tak na ní nadšenec rozjel Android 6.0 Marshmallow -
Očekávaný Windows 10 Mobile Anniversary Update nabírá další zpoždění -
České zastoupení 02 vyprodává Lumie 950 a 950 XL -
Microsoft prodává Nokii za 8,4 miliardy USD Foxconnu a propouštěl -
Lumia 520 už není nejpoužívanějším smartphonem s Windows Phone -
Zaujal vás Microsoft Lumia 550? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 150 Kč. Zobrazit nabídky >>