Microsoft výrazně zlevnil své Lumie

Microsoft výrazně zlevnil své nedávno představené Lumie 950 a 950 XL. Ke zlevnění Microsoft přestoupil jen cca. 3 měsíce od začátků prodeje. Informaci si můžete ověřit na českém srovnávači cen Heureka.cz. Co za zlevněním stojí?

Pořiďte si Microsoft Lumia 640 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 2 200 Kč. Porovnat obchody.

Ještě před měsícem a půl Microsoft prodával své špičkové Lumie za doporučenou cenu 13 900,- Kč včetně DPH, respektive Lumii 950 XL za 17 161,- Kč. O tom co za zlevněním stojí se jen spekuluje, podle těch nejpravděpodobnějších je zatím to, že Lumie se prostě špatně prodávají. Za to zřejmě může i systém Windows 10 Mobile, který je nástupce Windows Phone.

ceny Microsoft Lumií 950 a 950 XL na heureka.cz

Otázkou teď je, zda-li to Microsoftu opravdu pomůže a zlepší se tak prodeje jeho Lumií a zvýší se zastoupení jeho OS Microsoft Windows 10 Phone. Ambice tento systém má veliké a to nejen na desktopech a mobilech, ale Microsoft s ním útočí na celou řadu dalších zařízení, jako například do nositelné elektroniky, televizí a dalších.

Zaujal vás Microsoft Lumia 640? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 200 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Microsoft výrazně zlevnil své Lumie

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Lumia 525 se nedočká Windows 10 Mobile, tak na ní nadšenec rozjel Android 6.0 Marshmallow -
Očekávaný Windows 10 Mobile Anniversary Update nabírá další zpoždění -
České zastoupení 02 vyprodává Lumie 950 a 950 XL -
Microsoft prodává Nokii za 8,4 miliardy USD Foxconnu a propouštěl -
Lumia 520 už není nejpoužívanějším smartphonem s Windows Phone -
Zaujal vás Microsoft Lumia 640? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 200 Kč. Zobrazit nabídky >>