Očekávaný Windows 10 Mobile Anniversary Update nabírá další zpoždění

Microsoft nestihl svůj „neoficiální“ termín pro vydání velké aktualizace Windows 10 Mobile Anniversary, ten byl stanoven na 10.8.2016. Je to však už druhý termín, do kterého se Microsoftu nepodařilo aktualizaci vydat. Kdy se tedy dočkáme?

Pořiďte si Microsoft Lumia 550 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 2 150 Kč. Porovnat obchody.

Majitelé Windows 10 Mobile se měli původně dočkat výročního updatu mobilních Windows 10 společně s těmi deskoptovými. Jenže se tak nestalo a po prvním odložení vydání updatu pro mobilní Windows přichází i další. Šéfka programu Windows Insider Dony Sarkar pouze prozradila, že si majitelé zařízení s mobilními Windows musejí ještě nějakou chvíli počkat. Jak dlouho, to bohužel neprozradila.

Windows 10 Mobile Anniversary Update

Takže jediným způsobem jak si vyzkoušet funkce z chystaného Windows 10 Mobile Anniversary Updatu, tak i nadále zůstává zapojení do programu Windows Insider. Uživatelé z toho programu totiž mohou většinu funkcí už nějakou dobu zkoušet. Změnou prošlo hlavně centrum akcí, dále se změny dotkly i grafických efektů, zamykací obrazovky a nastavení systému.

Zaujal vás Microsoft Lumia 550? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 150 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Očekávaný Windows 10 Mobile Anniversary Update nabírá další zpoždění

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Lumia 525 se nedočká Windows 10 Mobile, tak na ní nadšenec rozjel Android 6.0 Marshmallow -
České zastoupení 02 vyprodává Lumie 950 a 950 XL -
Microsoft prodává Nokii za 8,4 miliardy USD Foxconnu a propouštěl -
Lumia 520 už není nejpoužívanějším smartphonem s Windows Phone -
Microsoft nehodil ručník do ringu, za necelý rok představí Surface Phone -
Zaujal vás Microsoft Lumia 550? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 150 Kč. Zobrazit nabídky >>