Podívejte se s námi na údajný konec mobilních Windows

Generální ředitel Microsoftu Satya Nadella loni přiznal, že koupení mobilní Nokie byla chyba, která se nevyplatila. Nepřímo tak naznačil, dnes již předpokládaný konce mobilních Windows. Zachrání Microsoft nové Windows 10, které by měly být určeny pro zařízení všech velikostí?

Pořiďte si Microsoft Lumia 640 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 2 200 Kč. Porovnat obchody.

Meziročně se prodeje Nokie propadly až o astronomických 57 %. Podle zpravodajského webu The Verge prodal Microsoft s Nokií za poslední roky dohromady 110 miliónů telefonů. Zatímco telefonů s Androidem a s iOS se prodalo za stejné období 4,5 miliardy, což je řádově úplně někde jinde.

Microsoft Lumie

Přesto, že se telefony s Windows Mobile výkonem dokáží srovnat například s těmi s Androidem, zájem spotřebitelů stále klesá. Podle analityků může Microsoftu ještě pomoci prodej telefonů s Windows 10 a funkcí Continuum, pomocí které můžete k telefonu připojit monitor a klávesnici a můžete telefon využívat jako stolní PC.

Zaujal vás Microsoft Lumia 640? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 200 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Podívejte se s námi na údajný konec mobilních Windows

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Lumia 525 se nedočká Windows 10 Mobile, tak na ní nadšenec rozjel Android 6.0 Marshmallow -
Očekávaný Windows 10 Mobile Anniversary Update nabírá další zpoždění -
České zastoupení 02 vyprodává Lumie 950 a 950 XL -
Microsoft prodává Nokii za 8,4 miliardy USD Foxconnu a propouštěl -
Lumia 520 už není nejpoužívanějším smartphonem s Windows Phone -
Zaujal vás Microsoft Lumia 640? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 200 Kč. Zobrazit nabídky >>