Windows 10 Mobile brzy přijde na starší modely

Windows 10 Mobile je už dostupný na modely Lumia 950, Lumia 950 XL a Lumia 550. K uvolnění na další straší modely mělo přijít na konci minulého roku, ale Microsoft aktualizace zrušil a nyní potvrzuje to, že bychom se mohli brzy dočkat.

Pořiďte si Microsoft Lumia 640 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 2 200 Kč. Porovnat obchody.

Nyní Microsoft na svém twitterobém účtu @lumiahelp napsal, že aktualizace by měly přijít na vybrané modely již brzy. Australský Vodafone prozradil, že očekává přijetí testovací verze systému do poloviny ledna, španělský Movistar zas tvrdí, že by mohl s aktualizacemi začít na konci ledna. Aktualizace bude vypouštěna ve vlnách, tak je možné, že si nekteří majitelé počkají. Zatím je potvrzena pro modely Lumie 630, 640, 640 XL, 730 a 930.

twittrový účet @lumiahelp

Na aktualizace již nebude mít vliv jen typ telefonu, ale i mobilní operátor. Aktuálně se začánají uvolňovat další verze v programu Insider. Příští verze Windows Mobile ponesou označení Redstone. Nová verze Windows 10 má být revoluční jednak v tom, že by mělo jít o poslední verzi Windows, ale měla by přijít s jednotným rozhraní a verzí pro osobní počítače, telefony, tablety a další příslušenství.

Zaujal vás Microsoft Lumia 640? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 200 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Windows 10 Mobile brzy přijde na starší modely

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Lumia 525 se nedočká Windows 10 Mobile, tak na ní nadšenec rozjel Android 6.0 Marshmallow -
Očekávaný Windows 10 Mobile Anniversary Update nabírá další zpoždění -
České zastoupení 02 vyprodává Lumie 950 a 950 XL -
Microsoft prodává Nokii za 8,4 miliardy USD Foxconnu a propouštěl -
Lumia 520 už není nejpoužívanějším smartphonem s Windows Phone -
Zaujal vás Microsoft Lumia 640? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 2 200 Kč. Zobrazit nabídky >>