Microsoft Lumia 950 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 9 430 Kč. Zobrazit nabídky >>

Windows 10 Mobile brzy přijde na starší modely

Windows 10 Mobile je už dostupný na modely Lumia 950, Lumia 950 XL a Lumia 550. K uvolnění na další straší modely mělo přijít na konci minulého roku, ale Microsoft aktualizace zrušil a nyní potvrzuje to, že bychom se mohli brzy dočkat.

Pořiďte si Microsoft Lumia 640 v jednom z 157 českých obchodů za nejnižší ceny již od 3 030 Kč. Porovnat obchody.

Nyní Microsoft na svém twitterobém účtu @lumiahelp napsal, že aktualizace by měly přijít na vybrané modely již brzy. Australský Vodafone prozradil, že očekává přijetí testovací verze systému do poloviny ledna, španělský Movistar zas tvrdí, že by mohl s aktualizacemi začít na konci ledna. Aktualizace bude vypouštěna ve vlnách, tak je možné, že si nekteří majitelé počkají. Zatím je potvrzena pro modely Lumie 630, 640, 640 XL, 730 a 930.

twittrový účet @lumiahelp

Na aktualizace již nebude mít vliv jen typ telefonu, ale i mobilní operátor. Aktuálně se začánají uvolňovat další verze v programu Insider. Příští verze Windows Mobile ponesou označení Redstone. Nová verze Windows 10 má být revoluční jednak v tom, že by mělo jít o poslední verzi Windows, ale měla by přijít s jednotným rozhraní a verzí pro osobní počítače, telefony, tablety a další příslušenství.

Zaujal vás Microsoft Lumia 640? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 157 českých obchodů za cenu od 3 030 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Windows 10 Mobile brzy přijde na starší modely

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Microsoft prodává Nokii za 8,4 miliardy USD Foxconnu a propouštěl -
Lumia 520 už není nejpoužívanějším smartphonem s Windows Phone -
Microsoft nehodil ručník do ringu, za necelý rok představí Surface Phone -
Kupte si Lumii 950 XL a Microsoft k ní přidá i Lumii 950 -
Lumiím se nedařilo, prodeje spadly na úplné dno -
Zaujal vás Microsoft Lumia 640? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 157 českých obchodů za cenu od 3 030 Kč. Zobrazit nabídky >>