Microsoft Lumia Novinky

Přinášíme Vám nejnovější informace ze světa mobilních telefonů Nokia Lumia. Naleznete tu fotografie, recenze, technické parametry a další zajímavosti. Ať si vyberete kterýkoliv telefon, Nokia Lumia je vždy správná volba.

Nokia zlevňuje Lumie 1020!

Nokia, nyní již pod hlavičkou Microsoftu, snižuje ceny svého dosavadního TOP modelu Nokie Lumie 1020, která se vyznačuje především extrémně výkonným fotoaparátem. Zlevnění se bude prozatím týkat pouze USA, ale lze předpokládat, že časem se změna projeví globálně.

Nokia Lumia 1020 se v Česku začne prodávat v září

Špičkový model Nokia Lumia 1020 se už tento měsíc dostane na pulty Českých obchodníků. Tuto informaci přinesla firma Setos na svých internetových stránkách. Tato firma je originální distributor značky Nokia pro Českou Republiku. Pro nedočkavé máme zajímavou zprávu. Už dnes můžete Lumii 1020 předobjednat v mnoha českých eshopech. Kde a za jakou cenu?

Povedená reklama na Lumii 1020 zaměřená proti Apple

Podívejte se na novou reklamu telefonu Nokia Lumia 1020. Autoři se nebáli přímo zaútočit na firmu Apple a její produkty. V reklamě je vidět divadelní vystoupení. Jakmile se rozevře opona, všichni vytahují své iPhony a iPady a zběsile fotí. Atmosféra houstne, fotografové se neohleduplně derou co nejblíže k jevišti a snaží se vyfotit co nejlepší fotku. Daleko vzadu sedí majitel Nokie Lumia 1020. Díky obrovskému rozlišení není potřeba vstávat ze židle, zoom vše vyřeší.

Nejprodávanější telefon v České Republice

Nejspíše tomu nebudete věřit, ale Nokia Lumia 520 se na chvíli stala nejprodávanějším mobilním telefonem dle serveru Heureka. Není divu, lidem se nejspíše zalíbila strategie finské Nokie, která vsadila na vysokou kvalitu za nízkou cenu. Přesně taková je totiž Nokia Lumia 520.

Nokia Lumia 1020 oficiálně představena

Po vlně spekulací a mnoha uniklých fotografiích byla Nokia Lumia 1020 oficiálně představena 11.července v New Yorku. Největším lákadlem se stal samozřejmě fotoaparát s rozlišením 41 Mpix a výkonný dvoujádrový procesor. Nokia tento model označuje jako svoji vlajkovou loď letošní rok.

Jak pracuje PureView v Lumii 1020?

Oficiální video finské Nokie ukazuje práci fotoaparátu telefonu Lumia 1020 hezky dopodrobna. Na videu můžete vidět cestu světelných paprsků skrze soustavu optických čoček, které nakonec dopadnou na obří snímač s rozlišením 41 Mpix. Video je velice pěkně zpracováno a rozhodně stojí za shlédnutí.